Signováno vpravo dole Z.Burian.
Kolorovaná mědirytina, 19x33 cm. Z díla Topograhiae Bohemiae, Moraviae et Silesiae. Vydáno ve Frankfurtu am Main r. 1680. Volný list. Pozn.: Poškozeno.