vydal Matthaeus Merian - Čáslav

Signováno vpravo dole Z.Burian.

Kolorovaná mědirytina, 19x33 cm. Z díla Topograhiae Bohemiae, Moraviae et Silesiae. Vydáno ve Frankfurtu am Main r. 1680. Volný list.

Pozn.: Poškozeno.

vydal Matthaeus Merian
39241. Čáslav
Dražba ukončena:15.01.2020 20:33:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 800 Kč