Olej na plátně, 60x70 cm, signováno vlevo dole Škrdlík, rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1903 - ?
Malíř. Studoval v Paříži u prof. Andrého a v Londýně u prof. Hoppeho. Absolvoval studijní pobyty v Paříži, Vídni, Římě. Vystavoval v Paříži a opakovaně v Brně.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.