Vojtěch Škrdlík

66355. Mořské vlny

popis: Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vlevo dole Škrdlík Vojta. Rámováno.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

zbývá: 1 dnů, 9 hodin

konec dražby: 26.09.2021 20:12:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen