Vojtěch Sedláček - Soubor 3 grafických listů: Na vsi

Litografie, 12x17 cm. Signovány Voj. Sedláček. Volné listy.

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

Vojtěch Sedláček
26654. Soubor 3 grafických listů: Na vsi
Dražba ukončena:17.01.2019 19:57:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč