Vojtěch  Tittelbach - Odpočinek

Litografie, 31x39 cm, signováno vpravo dole Vojt. Tittelbach 46. Rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 760 000 Kč

45883. Odpočinek
Dražba ukončena:10.06.2020 19:23:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 300 Kč