Vlasta Šlárová

304373. Z jižních Čech

popis: Akryl na plátně, 30x81 cm. Signováno vlevo dole Šlárová V. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 09.04.2020 20:10:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 09.04.2020 15:29:02 3398