Olej na sololitu, 63x78 cm, signováno vpravo dole Vlad. Plocek, rám.
o autorovi: 1960 – 2001
Malíř. Studoval výtvarný obor na PedF Univerzity Hradec Králové, působil jako učitel výtvarné výchovy a matematiky ve Vamberku, Doudlebech a Kostelci n. Orlicí. Věnoval se malbě a grafice, tématicky krajině Orlicka a květinovým zátiším. Vedl v Potštejně vlastní Galerii P.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9.000 Kč.