Olej na sololitu, 40x80 cm. Signováno vlevo dole Vlad.Plocek 77. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1960 – 2001
Malíř. Studoval výtvarný obor na PedF Univerzity Hradec Králové, působil jako učitel výtvarné výchovy a matematiky ve Vamberku, Doudlebech a Kostelci n. Orlicí. Věnoval se malbě a grafice, tématicky krajině Orlicka a květinovým zátiším. Vedl v Potštejně vlastní Galerii P.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9.000 Kč.