Vladimír Pleiner - Smutek v zahradě

Olej na plátně, 43x73 cm. Signováno vpravo dole V. Pleiner. Nerámováno.

Pozn.: S věnováním.

o autorovi: 1891 – 1952

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 43 000 Kč.

306371. Smutek v zahradě
Dražba ukončena:16.10.2020 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 16.10.2020 20:02:00 6147
500 Kč 08.10.2020 9:51:58 7550