Vladimír Pleiner - Nižně Udinek - VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 69x140 cm. Signováno vpravo dole V. Pleiner. Nerámováno.

o autorovi: 1891 – 1952

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 43 000 Kč.

307234. Nižně Udinek - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:05.01.2021 20:13:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč