Různé techniky, od 9x9 cm do 17x10 cm. Všechny signovány dole uprostřed Komárek. Rám, sklo.
Pozn.: Rámy mírně poškozeny.
o autorovi: 1928 - 2002
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč