Vladimír Gažovič - Japonská inšpiracie

Litografie, 18x11 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Gažovič 81. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 30 cm

o autorovi: 1939
Slovenský grafik a ilustrátor.

Vladimír Gažovič
153442. Japonská inšpiracie
Zbývá:8 dnů, 17 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč