Vincenzo Gajjasi

45926. Křesťanské katakomby a Antická socha

popis: 1. Katakomby: oboustranný obraz - na jedné straně vyobrazení římských katakomb od autora Vincenza Gajassiho z roku 1833.
Na druhé straně sedící mladíci z let kolem roku 1835, sépiová kost.
Pozn.: List přeložen, poškozen.

2. Kresba nalepená na papíře, nesignováno.

Pozn.: Poškozeno.

dražba ukončena: 10.06.2020 20:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč