Vincent Fikar - Sovozajíci

Nejdelší strana: 40 cm

Olej a spray na plátně, 30x40 cm. Signováno vzadu Vincent Fikar 2025. Nerámováno.

Stav: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1994
Malíř, ilustrátor, fotograf. Věnuje se perokresbě, olejomalbě, akvarelu a spreji, jeho práce jsou ovlivněny surrealismem a naturalismem. Nejraději zpodobňuje zvířata, maluje také portréty, tvoří surrealistická i fantazijní díla.

151817. Sovozajíci
Dražba ukončena:28.12.2025 21:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč