Vincent Fikar - Sova

Nejdelší strana: 50 cm

Olej na plátně, 50x50 cm. Signováno vzadu Vincent F. Nerámováno.

Stav: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1994
Malíř, ilustrátor, fotograf. Věnuje se perokresbě, olejomalbě, akvarelu a spreji, jeho práce jsou ovlivněny surrealismem a naturalismem. Nejraději zpodobňuje zvířata, maluje také portréty, tvoří surrealistická i fantazijní díla.

151759. Sova
Dražba ukončena:28.12.2025 21:14:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 28.12.2025 21:11:49 19629