Viktor Suchánek - Cesta z pole

Olej na plátně, 54x77 cm. Signováno vpravo dole Vikt. Suchanek 1909. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 90 cm

posouzeno znalcem
Viktor Suchánek
154034. Cesta z pole
Zbývá:26 dnů, 18 hodin
Konec dražby:25.02.2026 20:53:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč