Viktor Klein (Klen) - Výhled do kraje

Olej na kartonu, 30x39 cm, signováno vlevo dole Klen, nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1870 - 1939
Narodil se v Praze. Studoval pražskou UMPRUM a AVU u prof. Myslbeka. Ve své tvorbě se věnoval figurální malbě,portrétům a krajinomalbě a také sochařství.

17023. Výhled do kraje
Dražba ukončena:01.03.2018 22:30:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč