Olej na kartonu, 30x39 cm, signováno vlevo dole Klen, nerámováno.
Pozn.: Malba mírně poškozena.
o autorovi: 1870 - 1939
Narodil se v Praze. Studoval pražskou UMPRUM a AVU u prof. Myslbeka. Ve své tvorbě se věnoval figurální malbě,portrétům a krajinomalbě a také sochařství.