Olej na plátně fixovaném na kartonu, 11x26 cm. Signováno vpravo dole V. Klen. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1870 - 1939
Narodil se v Praze. Studoval pražskou UMPRUM a AVU u prof. Myslbeka. Ve své tvorbě se věnoval figurální malbě,portrétům a krajinomalbě a také sochařství.