Viktor Klein (Klen) - Kopcovitá krajina

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 11x26 cm. Signováno vpravo dole V. Klen. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1870 - 1939
Narodil se v Praze. Studoval pražskou UMPRUM a AVU u prof. Myslbeka. Ve své tvorbě se věnoval figurální malbě,portrétům a krajinomalbě a také sochařství.

30841. Kopcovitá krajina
Dražba ukončena:24.04.2019 18:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 29.03.2019 14:43:08 4966