Věra Kotasová

40647. Vegetace II.

popis: Linoryt , 44x56 cm. Signováno vpravo dole V. Kotasová 91. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 12.02.2020 22:20:38

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 12.02.2020 22:15:38 1257
600 Kč 18.01.2020 11:09:55 831