Věra Kotasová - Meditační objekt II.

Linoryt, 63x45 cm. Signováno vpravo dole V. Kotasová 92. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Věra Kotasová
40609. Meditační objekt II.
Dražba ukončena:12.02.2020 21:39:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč limit (04.02.2020 16:51:52) 205
600 Kč 28.01.2020 14:37:45 831