Věra Kotasová - Meditační objekt I.

Linoryt, 44x59 cm. Signováno vpravo dole V. Kotasová 91. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1939 – 2019
Malířka, grafička, pedagožka, překladatelka. Studovala výtvarné obory na FF UP v Olomouci u A. Kučery a F. Bělohlávka. Vyučovala výtvarnou výchovu a teorii na FF UP v Olomouci do r. 1978, poté se zabývala volnou tvorbou. Byla členkou SČUG Hollar.

40601. Meditační objekt I.
Dražba ukončena:12.02.2020 21:46:32
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 400 Kč