Linoryt, 44x59 cm. Signováno vpravo dole V. Kotasová 91. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1939 – 2019
Malířka, grafička, pedagožka, překladatelka. Studovala výtvarné obory na FF UP v Olomouci u A. Kučery a F. Bělohlávka. Vyučovala výtvarnou výchovu a teorii na FF UP v Olomouci do r. 1978, poté se zabývala volnou tvorbou. Byla členkou SČUG Hollar.