Věra Kotasová - Meditační objekt

Lept, 47x64 cm. Signováno tužkou vpravo dole V. Kotasová 95 Volný list.

Stav: Papír mimo obrazovou část mírně poškozen.

Nejdelší strana: 79 cm

o autorovi: 1939 – 2019
Malířka, grafička, pedagožka, překladatelka. Studovala výtvarné obory na FF UP v Olomouci u A. Kučery a F. Bělohlávka. Vyučovala výtvarnou výchovu a teorii na FF UP v Olomouci do r. 1978, poté se zabývala volnou tvorbou. Byla členkou SČUG Hollar.

115347. Meditační objekt
Dražba ukončena:05.05.2024 20:59:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč