Valentin Napoleon Alekov - Mořské pobřeží

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 16x43 cm. Signováno vpravo dole azbukou V. Alekov. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 - 2002
Bulharský malíř.

29753. Mořské pobřeží
Dražba ukončena:28.03.2019 18:48:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč