Václav Zavadil

13539. Pražské panorama

popis: Olej na sololitu, 30x39 cm, signováno vpravo dole Zavadil, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 25.10.2017 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč limit (21.09.2017 23:42:42) 1277