Olej na plátně, 47x56 cm. Signováno vlevo dole V. Pučelík 62. Rámováno.
Nejdelší strana: 67 cm
o autorovi: 1915 - ?
Malíř. Studoval VŠAPS ČVUT v Praze. Věnoval se malířské tvorbě, v níž převažovaly krajinomalby z Lounska, okrajově se věnoval portrétu. Účastnil se výstav v Lounech a v Praze.