Václav Pučelík - Z Lounska

Olej na plátně, 47x56 cm. Signováno vlevo dole V. Pučelík 62. Rámováno.

Nejdelší strana: 67 cm

o autorovi: 1915 - ?
Malíř. Studoval VŠAPS ČVUT v Praze. Věnoval se malířské tvorbě, v níž převažovaly krajinomalby z Lounska, okrajově se věnoval portrétu. Účastnil se výstav v Lounech a v Praze.

99873. Z Lounska
Dražba ukončena:30.07.2023 21:43:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč