Václav Němeček - U Šítkových mlýnů (Po dešti)

Olej na sololitu, 107x73 cm. Signováno vlevo dole V. Němeček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 120 cm

o autorovi: 1877 – 1959
Malíř. Studoval na učitelském ústavu, působil jako pedagog. Ve výtvarné tvorbě se zabýval malbou krajin a pražských motivů, květin a figurálních kompozic. Vystavoval s Krasoumnou jednotou a SVU Mánes, jehož byl členem. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách NG Praha.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

79103. U Šítkových mlýnů (Po dešti)
Dražba ukončena:30.06.2022 21:33:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč