Václav Němeček - Před bouří na moři

Olej na kartonu, 77x103 cm. Signováno vlevo dole V. Němeček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 114 cm

o autorovi: 1877 – 1959
Malíř. Studoval na učitelském ústavu, působil jako pedagog. Ve výtvarné tvorbě se zabýval malbou krajin a pražských motivů, květin a figurálních kompozic. Vystavoval s Krasoumnou jednotou a SVU Mánes, jehož byl členem. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách NG Praha.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

88735. Před bouří na moři
Dražba ukončena:25.01.2023 20:41:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 23.01.2023 8:35:21 11904
1 000 Kč 06.01.2023 22:02:38 11669