Václav Křížek - Oboustranná malba: Portréty

Olej na překližce, 36x30 cm. Signováno vlevo dole V. Křížek 42. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1920 - 1981

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

70408. Oboustranná malba: Portréty
Dražba ukončena:12.12.2021 21:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (12.12.2021 20:41:18) 1836
500 Kč 12.12.2021 16:21:21 5990