Václav Křížek - Lidé u kostela

Olej na kartonu, 34x38 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920 - 1981

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

303910. Lidé u kostela
Dražba ukončena:05.03.2020 20:21:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:6 000 Kč