Václav Dlouhý - V tanci

Kombinovaná technika. 29x36 cm. Signováno vpravo dole Dlouhý 45. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1923-1989
Grafik a malíř, postupně přešel ke geometrizaci tvarů, střídání bílých a černých rovin a k malířské zkratce. Zastoupen v Národní galerii i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 000 Kč.

38332. V tanci
Dražba ukončena:28.11.2019 23:30:09
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 700 Kč