Olej na plátně, 45 x 62 cm, rám, signováno vpravo dole.
Pozn.: vzadu autorský název a datace 1962, rám na několika místech poškozen. Grafik a malíř, postupně přešel ke geometrizaci tvarů, střídání bílých a černých rovin a k malířské zkratce. Zastoupen v Národní galerii i v zahraničí.