Václav Dlouhý - Od Vltavy

Olej na plátně, 45 x 62 cm, rám, signováno vpravo dole.

Pozn.: vzadu autorský název a datace 1962, rám na několika místech poškozen. Grafik a malíř, postupně přešel ke geometrizaci tvarů, střídání bílých a černých rovin a k malířské zkratce. Zastoupen v Národní galerii i v zahraničí.

520. Od Vltavy
Dražba ukončena:25.09.2013 20:25:00
Vyvolávací cena:1 100 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 25.09.2013 19:03:34 174