Václav Dlask

304022. Orání políčka

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 46x56 cm. Signováno vpravo dole V. Dlask. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 15.03.2020 20:08:35

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 15.03.2020 20:03:35 6797
600 Kč 14.03.2020 14:57:58 5734