Olejová tempera, 57x47 cm. Signováno dole uprostřed V. Bub. 79. Rám.
Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: 1913-1989
Narodil se v Ledči nad Sázavou. Studoval UMPRUM u prof. Kysely. Ve své tvorbě se věnoval malbě, grafice i sochařství, navrhoval interiéry a scénické výpravy.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.