Olej na kartonu. 68x60 cm Signováno dole uprostřed V.Bub 78. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1913-1989
Narodil se v Ledči nad Sázavou. Studoval UMPRUM u prof. Kysely. Ve své tvorbě se věnoval malbě, grafice i sochařství, navrhoval interiéry a scénické výpravy.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.