V. Novák - Tání v horách

Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vpravo dole V. Novák. Rámováno.

V. Novák
307366. Tání v horách
Dražba ukončena:20.01.2021 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč