Tomáš Stryhal - Sudička

Olej na plátně, 80x70 cm. Signováno vlevo dole Stryhal 2022. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49 000 Kč

88753. Sudička
Dražba ukončena:25.01.2023 20:59:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč