Tofanov - Portrét koně

Olej na překližce, 60x40 cm. Signováno vpravo dole Tofanov. Rámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: Ruský malíř žijící v Československu v 1. pol. 20. století.

153444. Portrét koně
Zbývá:8 dnů, 17 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:10:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 09.01.2026 17:43:58 3092