Tatiana Siedlová - Žena ve zlatém

Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vlevo dole T. Seidlová. Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: Slovenská malířka a galeristka, původem z Ukrajiny

111254. Žena ve zlatém
Dražba ukončena:04.02.2024 21:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč