Štursa - Toaleta

Sádra, výška: 36 cm, signováno Štursa.

Pozn.: Mírně poškozeno.

7118. Toaleta
Dražba ukončena:26.01.2017 18:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč