středoevropský malíř kolem pol. 19. stol. - Mnich u romantické ruiny

Olej na kartonu, 50x40 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 61 cm

středoevropský malíř kolem pol. 19. stol.
154029. Mnich u romantické ruiny
Zbývá:26 dnů, 19 hodin
Konec dražby:25.02.2026 20:48:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč