Josef Hurt - Lesní potok

Olej na překližce, 70x100 cm, signováno vlevo dole Hurt, rám.

1881, Olešnice u Jihlavy - 1945, Terezínská pevnost
Žák prof. St. Suchardy na UMPRUM v Praze. Věnoval se divadlu, jak v Českých Budějovicích, tak Bratislavě. Maluje krajinomalby, architektury a pohledy na starobylá česká a slovenská města.

3143. Lesní potok
Dražba ukončena:25.11.2015 20:16:00
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč