středoevropský malíř 18. stol.

305038. Rodový erb

popis: Olej na papíře, 29x20 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Autorský přípis Ritter von Langer 28.November 1726.

dražba ukončena: 02.06.2020 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč