Střední Evropa přelom 19. a 20. stol. - Kovové pouzdro na blok s mysliveckým motivem

Postříbřená mosaz, celkový rozměr 18x12 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa přelom 19. a 20. stol.
113833. Kovové pouzdro na blok s mysliveckým motivem
Dražba ukončena:31.03.2024 21:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 31.03.2024 21:02:06 14918