Střední Evropa, 20. stol. - V očekávání

Nejdelší strana: 77 cm

Bronz, výška 77 cm včetně podstavce. Neznačeno.

Stav odpovídá přiložené fotodokumentaci. Podstavec není přišroubován k soše.

Střední Evropa, 20. stol.
154059. V očekávání
Zbývá:26 dnů, 18 hodin
Konec dražby:25.02.2026 21:18:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč