střední Evropa 20. stol. - Nástěnná dekorace

Nejdelší strana: 106 cm

Dřevo, délka 106 cm. Neznačeno.

Stav odpovídá přiložené fotodokumentaci.

střední Evropa 20. stol.
153781. Nástěnná dekorace
Zbývá:10 dnů, 1 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč