Střední Evropa, 20. stol. - Matka

Nejdelší strana: 48 cm

Bronz, výška 48 cm. včetně podstavce. Neznačeno.

Stav odpovídá přiložené fotodokumentaci.

Střední Evropa, 20. stol.
154023. Matka
Zbývá:26 dnů, 19 hodin
Konec dražby:25.02.2026 20:42:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč