střední Evropa 20. stol. - Dívka s mandolínou

Nejdelší strana: 17 cm

Bronz, výška 17 cm. Neznačeno.

Stav odpovídá přiložené fotodokumentaci.

střední Evropa 20. stol.
153774. Dívka s mandolínou
Zbývá:10 dnů, 1 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč