střední Evropa konec 19. století - Sv.Alžběta Durynská

Olej na plátně, 84x67 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 90 cm

Pozn.:Mírně poškozeno.

střední Evropa konec 19. století
106916. Sv.Alžběta Durynská
Dražba ukončena:13.12.2023 20:21:40
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč