střední Evropa 18. - 19. stol. - Ocílka

Železo a mosaz. Délka: 28 cm.

Pozn.: Poškozeno.

střední Evropa 18. - 19. stol.
30384. Ocílka
Dražba ukončena:10.04.2019 22:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 09.04.2019 2:58:09 238