Střední Evropa 1. pol. 20. stol.

59140. Servírovací stolek

popis: Dřevo, výška 76 cm. Rozměr vrchní desky 70x50 cm. Neznačeno. Vrchní deska jako odnímací servírovací tác.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 7 dnů, 6 hodin

konec dražby: 19.05.2021 20:43:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 200 Kč